Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Kunstenaar: Piet van Wijngaerdt
Titel: onbekend
Techniek: pasteltekening
Jaar: 1936
Afmeting: 40 cm x 35 cm
Tweemaal gesigneerd: aan vcorzijde en achterzijde (zie foto's). Meerdere exposities in het Stedelijk Museum in Amsterdam
In uitstekende staat!
Startzeit | 11-9-2016 um 14:37 |
Endzeit | 18-9-2016 um 14:37 |