Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
A2028
Kunstenaar: Piet van Wijngaerdt
Techniek: Olieverf op doek
Voorstelling: Abcoude in winter
Gesigneerd: Linksonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 80 x 70 CM
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 8-12-2017 um 13:18 |
Endzeit | 19-12-2017 um 20:28 |