Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Piet van Wijngaerdt- Rozen
Gesigneerd en gedateerd 1957
In uitstekende staat met heldere kleuren
hxb 36x30 cm (incl lijst)
Van Wijngaerdt was medeoprichter van de Bergense School. Een belangrijke kunststroming in de vorige eeuw.
Kan uiteraard worden opgehaald, maar ook worden verzonden.
Startzeit | 7-3-2015 um 13:09 |
Endzeit | 14-3-2015 um 13:09 |