Shizuko Yoshikawa - Original Siebdruck, 1977
Selwyn Senatori - Die Espresso Boys (Könige des Kaffees)
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Ingelijste gemengde techniek van Piet van Wijngaerdt (1873 - 1964). Titel: Dame. Afmetingen incl. lijst: h54,5 x b48 cm. Afmetingen voorstelling: h39 x b33 cm. Handgesigneerd rechts onder.