Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsboven.
Doekmaat 50 x 66 cm. Ingelijst. Lijstmaat 58 x 74 cm.
Verso gesigneerd en getiteld op het doek.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 30-8-2017 um 0:38 |
Endzeit | 12-9-2017 um 19:38 |