Anton Heyboer - „Huhn“ – Kreide und Gouache auf Hahnemühle-Papier – 30 x 22 cm.
Jiri Anderle - „El Ladid" (Zyklus Kamasutra) 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert
Bernard Aubertin - Autos im Feuer – 2009 – Zertifizierter Katalog – 30 x 40 cm
Anton Heyboer - „Boot mit Kompass“ – Radierung mit farbigem Hahnemühle-Papier – 53 x 40 cm.
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
*Een mooie en 100% karakterestieke Piet van Wijngaerdt, met titel: Maaiers (op de achterzijde)
*Werk is aan voorzijde gesigneerd alswel aan achterzijde.
*Maten doek 50 x 60 cm. Lijst (nette standaard bruinige lijst) kan gratis meegeleverd worden, ligt elders en moet ik even opzoeken (geen foto van).
*Schilderij is in uitstekende conditie
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Startzeit | 14-10-2015 um 2:34 |
Endzeit | 25-10-2015 um 12:34 |