Enrique Marin Munoz - Mischtechnik (inkl. Collage) „el voyeur“ signiert - mit Katalogen -
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Zwartkrijt tekening. Ingelijst : ja,met glas en een houten lijst van 5 cm breed. Gesigneerd : ja. met Piet van Wijngaerdt l.o.met potlood. Tiel : nee. Afbeelding van een portret. Aan de bovenkant van de originele tekening zit een scheurtje. Maten : Blad 73 x 58 cm en beeld 51 x 40 cm.
Prijs is excl verzendkosten.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Harderwijk, Niederlande |