Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig grafisch werk van Pieter Alewijns, vervaardigd in diverse hoog - en diepdruktechnieken, op Hahne Mühle papier. De kleuren zijn sprankelender dan op de foto's tot uiting komt, met name de goudkleurige delen. Afgebeeld is een man met stierenkop, Minotauros. Het werk vermeldt geen titel. Op de achterzijde bevindt zich het colofon, met de handtekening van de kunstenaar, jaartal 1993 en de oplage (23 / 35). Het werk beslaat het hele blad, er is geen witmarge. De afmeting is ongeveer 65 x 50 cm. De conditie is goed, aan de randen zijn enkele kreuken (zie foto). Het werk is niet ingelijst.
Startzeit | 12-9-2016 um 16:32 |
Endzeit | 26-9-2016 um 16:32 |