Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Flammen Ahnlich
Jaartal: 2008
Afmetingen: 120 cm x 160 cm
Gesigneerd: Ja handgesigneerd met potlood
Oplage: 30
Materiaal: Zeefdruk handgekleurd
Ingelijst: Nee
Herkomst: Uitgebracht in de Precious Prints serie.
Startzeit | 23-2-2014 um 3:25 |
Endzeit | 9-3-2014 um 3:25 |