Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“)
Val-Saint-Lambert - 6 Weingläser Berncastel Motiv
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld en genummerd 29/100 linksonder.
Gesigneerd in de plaat rechtsonder.
Beeldmaat 20 x 26 cm. Bladmaat 27,5 x 33 cm. Losbladig.
P.A. Nijgh is geboren te Wormerveer in 1876 en overleden te Enschede in 1959.