Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige zeefdruk van Pieter Bijwaard.
Het formaat is 65 x 50 cm. op dik geschept papier.
Gesigneerd en genummerd, oplage van 125 ex.
Nooit ingelijst geweest. In uitstekende conditie.
Startzeit | 8-2-2015 um 20:55 |
Endzeit | 13-2-2015 um 20:55 |