Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
techniek: gouache op karton
afmeting: 25 x 34 cm
jaar: 1967
gesigneerd: ja
gedateerd: ja
ingelijst: nee
conditie: karton is vergeeld en in de beide bovenhoeken is een punaisegaatje. Bij de uiterste rechter bovenhoek is het karton iets geknakt (zie foto)
ZZAL
Ort des Objekts | Den haag, Niederlande |
Startzeit | 11-1-2018 um 14:28 |
Endzeit | 22-1-2018 um 19:38 |