Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Prachtig werk van Pieter Briels.
Techniek: aquarel
Gesigneerd: rechtsonder
Jaar: 1991
Titel: IJssel bij Wijhe II
Afmetingen:
81,5 x 100 cm (lijst)
54 x 73 cm (aquarel)
De aquarel is in zeer goede staat.
De lijst heeft lichte gebruikssporen.
Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid is ophalen het handigst.
Verzending is mogelijk maar geheel voor risico van de koper.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Heemstede, Niederlande |
Ort des Objekts | Heemstede, Niederlande |
Startzeit | 27-12-2016 um 17:55 |
Endzeit | 10-1-2017 um 17:55 |