Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een met de hand ingekleurde ets van de Nederlandse kunstenaar Pieter Holstein (1934).
Handgesigneerd en genummerd met potlood.
Gemaakt in een oplage van 20 exemplaren. Dit is nr 3.
De ets is niet ingelijst; heeft wel een passe-partout en een kartonnen achterplaat.
Afmetingen: Passe-partout: 60 x 85 cm. Blad, 50 x 65 cm. Beeld: 44 x 36 cm.
Herkomst: Uit een bedrijfscollectie.
Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar:
Pieter Holstein (Enschede, 4 mei 1934) is een Nederlands tekenaar, kunstschilder en graficus.
Opleiding: Cooper Union Art School in New York (1954-1957).
Zijn werk wordt gerekend tot ‘De Nieuwe figuratie’, de aan de Pop-Art verwante schilderstijl in België en Nederland van de jaren ‘60 en ‘70.
Zijn ingekleurde etsen in een pseudo-onbeholpen lijnvoering, hebben vaak een absurdistische voorstelling en geven met behulp van tekst en beeld ironisch commentaar op de kunst en de waarneming.
Holstein had zijn ateliers lange tijd in New York en Amsterdam. Nu woont hij afwisselend in Amsterdam en in Frankrijk.
Titel: “271”.
Kunstenaar: Pieter Holstein.
Techniek: Ingekleurde ets op geschept papier.
Jaartal: Onbekend, ca 1970.
Ingelijst: Nee.
Gesigneerd: Linksonder.
Oplage: 20 exemplaren. Dit is nr 3. Staat met potlood geschreven rechtsonder.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Startzeit | 25-8-2016 um 14:28 |
Endzeit | 8-9-2016 um 21:28 |