Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Bijzondere aanbieding: 17de eeuwse kunst.!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Twee gravures van de befaamde zeventiende eeuwse graveur Pieter Schenk ( 1660 - 1711 ) uit een overzicht van zijn werk . ( pag. 30 en 33 ) Voor nadere informatie over zijn werk zie ook SCHEEN.
Schenk had kennelijk iets met gebouwen om mensen, waar iets goed mis mee was, op te sluiten. Afgebeeld: het '' Tuchthuys der Vrouwen '' en het '' Doll Huys ''
De prenten zijn goed behouden achter glas en ingelijst.
De maten van de prenten zijn gelijk. ( 19,5 x 22,5 cm )
De conditie van de werkjes is goed, maar het geheel heeft wèl wat gebruikssporen.
Verzending per PostNL ( kosten koper )
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 6-10-2017 um 16:44 |
Endzeit | 20-10-2017 um 16:44 |