18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Deze kleurenlitho is nooit ingelijst geweest en is in nieuwstaat. Formaat 66x49 cm. Galerieprijs € 600,-
GESIGNEERD EN GENUMMERD. OPLAGE 75 EXEMPLAREN
De naam is ontleend aan de elementen die in deze prent voorkomen. De achtergrond wordt gevormd door een Romeinse poort. De afgebeelde personen zijn een Europese jonge vrouw, die een Aziatische man wenkt. De kraanvogel is een Afrikaans symbool voor verleiding. Kortom liefde en verleiding zijn van alle tijden en alle culturen.
Recensenten over Poen de Wijs:
Het enorme technische niveau van Poen de Wijs komt tot uitdrukking in zijn beheersing van zowel de olieverftechniek, het aquarelleren en lithograferen. - Micaela E. van Rijckevorsel.
Om hem in de veelkantige opvatting over de eigentijdse beeldende kunst te plaatsen, zou je hem het meest recht doen door in elk geval het klimaat van het nieuwe Haagse realisme te noemen. Zo vreemd is dat niet, want hij kreeg zijn opleiding aan de Koninklijke Academie in Den Haag. Daar heeft hij vrij snel van zich doen spreken. Gewoon omdat hij opvalt door zijn technische bekwaamheid en door wat hij er mee beoogt. - Frans Duister.
Wie zo prachtig met raffinement kan aquarelleren en tekenen is een begenadigd man. Ferd op de Coul.
Startzeit | 23-5-2016 um 21:35 |
Endzeit | 18-4-2017 um 11:22 |