Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Dit is een kunstfarde met als inhoud:
- één kleurenlitho (8 kleuren) van Pol Mara (Belgisch kunstenaar)
- één handschrift-litho van Nic Van Bruggen (Belgisch dichter, publicist, kunstcriticus, sportjournalist, reclametekstschrijver en beeldend kunstenaar)
Uitgevoerd door steendrukatelier De Schutter uit Antwerpen.
Grafische vormgeving door Herbert Binneweg
Oplage: 90 exemplaren + 10 in Romeinse cijfers
Dit is exemplaar met nummer III/X
Afmeting farde: 92cmx60cm
Afmeting litho's: 87,5cmx58,5cm
In perfekte staat
Nooit ingekaderd, steeds bewaard in de kunstmap
Bij voorkeur ophalen te Wolvertem (B)
Verzenden kan tegen meerprijs!
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Wolvertem, Belgien |
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 4-11-2017 um 15:50 |
Endzeit | 14-11-2017 um 19:50 |