Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
RAINER STERN.
Deze kunstenaar heeft een bijzonder groot talent om een droomwereld te creëren waarin passie, natuur en vrouwelijk schoon samenkomen. Internationale vraag naar zijn werk bestaat al heel lang.
Titel: Rosentanz.
Materiaal: Glicee op handgeschept katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 x 34 cm.
Afmetingen beeld: 47,5 x 23 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd.
Jaar: 2016.
Oplage: Slechts 30 exemplaren. (Wereldwijd) Dit is nummer 20.
Ingelijst: nee.
Conditie: In nieuwstaat.
Verzending: Nederland € 12,50. België € 20,-