Marguérite Carolina de Clercq - Öl auf Leinwand, Stillleben mit Blumen in Vase – gerahmt
Rudi Polder - Luministische Landschaft
Piet Schipperus - Öl auf Leinwand, Heuwagen am Fluss entlang – gerahmt
Frans Everbag - Porträt von van Franciscus Everbag
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1956 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 24 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Reidar Magnus (Leipzig 1896 - Kopenhagen 1968)
Originele kleurenlithografie uit 1956.
Cobra.
Oplage: Proefdruk ("Provetryk")
Gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.
Op de achterzijde van deze litho staat een andere proefdruk/ets van deze kunstenaar. (zie foto)
Het werk zal met passe partout en plexi cover verzonden worden in een veilige verpakking.
Magnus groeide op in Bergen, maar verhuisde in 1915 met zijn gezin naar Kristiania. Hij kreeg tuberculose en werd naar een sanatorium in Vejle in Denemarken gestuurd. Hij herstelde in Frankrijk en kwam daar in aanraking met Deense kunstenaars en vanaf 1928 woonde hij voornamelijk in Denemarken. Op de grafische school van de kunstacademie in Kopenhagen kreeg hij langzamerhand een centrale plaats in het Deense kunstleven. Hij was lid van de kunstenaarsgroep Koloristerne. Hij noemde zijn werken Mythographies en nam de motieven uit de oudheid en mythologie. Hij maakte vrijwel uitsluitend grafiek tot 1947-1948, toen hij weer begon te schilderen. Zowel zijn kleurenlitho's als schilderijen tonen invloed van de kunstenaars van de Cobra-groep, zoals Egill Jacobsen en Asger Jorn, maar Magnus was vaak zwaarder en somberder in zijn kleurgebruik. Hij stierf in 1968 aan tuberculose!
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 6-1-2021 um 12:03 |
Endzeit | 18-1-2021 um 20:53 |