Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
R.J. Visscher (1904-1973) studeerde aan de academie voor B.K. te Rotterdam en was leerling van de Académie la Grande Chaumière te Parijs.
Woonde en werkte in Rotterdam en vanaf 1939 in Den Haag.
Maakte reizen naar Frankrijk, Zwitserland, Engeland, India, Ceylon en Egypte.
Schilderde, tekende, aquarelleerde en maakte gouaches in een aanvankelijk figuratieve stijl en na 1962 abstract.
Was lid van de Rotterdamse Kunststichting en van De Kring te Delft.
Dit doek is prachtig groot en realistisch in originele lijst. Afmeting 64 x 126, het werk heeft een paar uiterst lichte en niet storende beschadigingen.
Gemaakt in 1948. Olieverf op doek.
Geen verzending buiten de EU i.v.m. afmetingen of u regelt zelf een vervoerder. Kosten ongeveer € 100.00
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Deurne, Niederlande |
Ort des Objekts | DEURNE, Niederlande |
Startzeit | 13-7-2017 um 18:51 |
Endzeit | 27-7-2017 um 18:51 |