Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde zeefdruk van Rens Labruyere
Titel: geen
Jaartal: 2003
Oplagenummer: 11/ 14
Afmeting afbeelding: 20 x 20 cm
Afmeting blad: 25 x 26,5 cm
Conditie: zeer goed, niet eerder ingelijst geweest
Ort des Objekts | Delft, Niederlande |
Startzeit | 26-2-2018 um 13:33 |
Endzeit | 2-3-2018 um 20:43 |