Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer fraaie zeefdruk van Rens Labruyère
Titel: walking in red
Jaartal: 2000
Oplagenummer: 6/ 10
Afmeting afbeelding: 22 x 22 cm
Afmeting papier: 27 x 27 cm
Conditie: de zeefdruk verkeert in zeer goede staat, is nog nooit ingelijst geweest
In het echt is de kleur meer roze dan rood
Startzeit | 3-7-2016 um 16:00 |
Endzeit | 9-7-2016 um 20:05 |