Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzonder mooi werk van deze beroemde Italiaanse kunstenaar. De oorspronkelijke tekeningen, in meerdere tinten krijt, zijn portretten van bestaande vrouwen en dus geen fantasiefiguren.
Kunstenaar: Riccardo Benvenuti. (Italië 1939)
Titel: Maria Het meisje met de gestreepte jurk.
Materiaal: Mooie Lithografie op zwaar Bütten papier.
Afmetingen blad; 71 x 50 cm.
Afmetingen beeld: 61 x 42 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd in potlood.
Oplage: 81/125.
Jaar: 2017. (Het oorspronkelijke werk kan ouder zijn)
Conditie: in uitstekende staat.
Verzending: Door Post.NL met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 10-6-2018 um 4:58 |
Endzeit | 15-6-2018 um 19:37 |