Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Mooie ingelijste en gesigneerde monotype van Richard Lee Barton.
Werk is dus ook uniek genummerd 1/1
Medium: Monotype op papier
Afmetingen: 65 x 50 cm (lijst: 82 x 70)
Gesigneerd, gedateerd en genummerd (1/1)
Conditie: Monotype zelf in uitstekende conditie (....enkele (lichte) krassen op de randen van de lijsten)
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Dordrecht, Niederlande |
Ort des Objekts | Dordrecht, Niederlande |
Startzeit | 11-2-2018 um 20:40 |
Endzeit | 15-2-2018 um 20:40 |