Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Acryl op doek 50 x 60 cm
Techniek: acryl op doek
formaat: 50 x 60 cm
gesigneerd Richard Weber 08
ingelijst: baklijst
in zeer goede conditie
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 17,50 euro, andere EU landen 25 euro .
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail
Code: ZZLS
Ort des Objekts | Enkhuizen, Niederlande |
Startzeit | 27-10-2017 um 19:10 |
Endzeit | 5-11-2017 um 12:10 |