Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Techniek: acryl op papier
formaat: 30 x 40 cm inclusief passepartout
gesigneerd conditie: In goede staat
Verzendkosten Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 10 euro, andere EU landen 17,50 euro .
Indien U meer kavels van dezelfde aanbieder wint dan betaalt U maar 1 keer verzendkosten
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken.
Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
code ZZABS
Ort des Objekts | Enkhuizen, Niederlande |
Startzeit | 22-5-2017 um 20:45 |
Endzeit | 4-6-2017 um 10:45 |