Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Jahr | 1895 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Klassisch |
Thema | Seelandschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 36 x 50 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 50 x 64 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |
Zustand | Gut |
Fraai geschilderd zeegezicht van oud Hollandse marineschepen in olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd links onder door kunstenaar Richardus Philippus Arnoldus van Rees(1850-1925). | |
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | Elspeet, Niederlande |
Startzeit | 2-5-2021 um 11:52 |
Endzeit | 13-8-2021 um 13:15 |