Halskette aus 14-karätigem Roségold mit Solitäranhänger mit Diamant 0,08 ct – 45 cm
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1981 |
Technik | Pastell/Kreide |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 49 x 35 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie pasteltekening van Remi Pope. Naast kunstenaar ook eenn activistisch SP-Tweede Kamerlid. Gesigneerd op het vel waar de tekening opgeplakt zit door de kunstenaar.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem en na aankoop ophalen of toegezonden krijgen via aangetekende pakketpost.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze
speciale opslagruimte.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Senden | Paketpost |
Preis | Bis zu 2 kg. |
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 13-3-2022 um 8:29 |
Endzeit | 20-5-2022 um 8:02 |