David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Kunstenaar: R.J.L. Poppe
Titel: No. 75193
Jaar: 1975
Techniek: Acrylverf op doek
Afmeting (afbeelding): 70 x 90 cm
Afmeting (incl. lijst): 72 x 92 cm
Signatuur: Ongesigneerd
Staat: Redelijk
Soort Lijst: Houten Spieraam, omlijst met hout.
Opmerkingen:
De lat van de lijst ontbreekt aan de rechterzijde. (danwel de linker zijde wanneer u het werk van voren bekijkt)
Dit kunstwerk dient op te worden gehaald op onze locatie in Eersel. Verzending kan enkel in overleg.