Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1964 |
Technik | Füller (Tinte) |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 42 x 29.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige inkttekening uit 1964 van de bekende Vlaamse surrealistische beeldhouwer Roel d'Haese (1921-1996).
Zelden aangeboden!
Gesigneerd, rechts onderaan, in potlood door de kunstenaar.
Gedateerd ('64) en initialen (RH) in de druk.
Afmeting: 42x29,5.
Etiket op laatste foto was bevestigd op de achterkant van de lijst. Deze laatste is spijtig genoeg stuk.
Kunstwerk wordt met zorg ingepakt en aangetekend verzonden!! Ophalen is ook mogelijk.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Lichte vergeling - enkele ouderdomsvlekjes - lichte vouw in midden van blad | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 28-7-2020 um 18:40 |
Endzeit | 9-8-2020 um 20:32 |