Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Roger Hebbelinck
Titel: Spreuerbrüche
Techniek: ets/aquatint
Afmetingen werk: 21 x 18 cm
Afmetingen voorstelling: 13 x 10 cm
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: gesigneerd met potlood rechts onder
Conditie:
In goede staat. Aan de linkeronderzijde zitten wat resten van een stickertje die daar heeft gezeten (zie foto). Bij inlijsten valt dit volledig onder de pass- partout weg.
Het werk kan in een envelop, tussen karton, worden verzonden, op risico van de koper. Kosten Nederland: 5,50 euro. België: 10,00 euro.
ZZBEL
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 28-4-2018 um 13:34 |
Endzeit | 9-1-2019 um 19:58 |