Ans Markus - Lithographie, Selbstporträt.
Jan Voerman (jr.) - Ets, Pilze. Der Herbst naht.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
De zeefdruk verkeert in perfecte staat. Hij is gemaakt in een oplage van 125 stuks
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 12-4-2017 um 14:51 |
Endzeit | 27-4-2017 um 2:51 |