Herman Brood - Farbsiebdruck WASHERWOMAN
Victor Vasarely - ALTAIR und CENTAURI-XXII – 1973 – 2 Werke
Herman Brood - Farbsiebdruck BASEBALL
Toon Koster - Scheuneninnenraum mit einfallendem Tageslicht
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets , afmeting 50x70, beeldmaat 50x35, gesigneerd , opl 1/25
Kunstwerk wordt verstuurd zonder lijst, wilt u het kunstwerk met lijst dan graag afhalen. Verzendkosten € 8,25
Startzeit | 19-1-2013 um 11:39 |
Endzeit | 2-2-2013 um 11:39 |