Jan Reinder Adema - Verleumdungen
Joan Gardy Artigas - Chinesischer Stierkampf
Pum Niemeijer - Abstrakte weibliche Form - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Rolf Weijburg (1952)
Kleurenets 15/20, handgesigneerd en gedateerd 1985
Afmetingen ets: 40cm x 34cm
Status: Goed is ingelisjt. Kan zo aan de muur.
Verzenden mogelijk.
Startzeit | 31-8-2015 um 18:24 |
Endzeit | 13-9-2015 um 18:24 |