Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige kleurenets va Rolf Weijburg. L.o met potlood in beeld voorzien van titel en signatuur, ro oplage 3 / 15. Afmeting blad 304 x 363 mm, afmeting beeld 158 x 192 mm. Het werk is in uitstekende conditie, plakbandrest op achterzijde.
Startzeit | 25-1-2015 um 14:25 |
Endzeit | 1-2-2015 um 14:25 |