Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige kleurenets van Rolf Weijburg, met potlood gesigneerd en gedateerd, november 1985. rechtsonder. Titel in potlood linksonder Chez les Ba. Nummer 1 van een oplage van 10. Afmeting blad 325 x 234 mm, afmeting beeld 248 x 155 mm. In prima conditie, marge licht vergeeld door eerdere inlijsting, plakbandrest op achterzijde.
Startzeit | 25-1-2015 um 14:25 |
Endzeit | 1-2-2015 um 14:25 |