Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kenmerkende kleurenets van Rolf Weijburg. uit de reeks "An Atlas of the World's Smallest Countries". Met potlood r.o gesigneerd en gedateerd september 1985. L.o titel en oplagenummer 2 / 15. Afmeting blad 228 x 297 mm, afmeting beeld 158 x 192 mm. Conditie goed, marge licht vergeeld door eerdere inlijsting, vlekje in titel (zie foto), plakbandrest op achterzijde.
Startzeit | 1-2-2015 um 14:44 |
Endzeit | 8-2-2015 um 14:44 |