Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911
Valentin Bakardjiev - Öl auf Leinwand, Dalem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Van het kleine eiland Ibo in de Indische Oceaan (Mozambique) heeft Rolf Weijburg deze prachtige kleurenets gemaakt. Jaar 1999.
Beeldformaat 300 x 400 mm., papierformaat 420 x 500 mm., in zeer goede conditie. Druk 17/75. Met potlood gesigneerd (zie foto's)
Startzeit | 22-11-2016 um 20:12 |
Endzeit | 1-12-2016 um 20:12 |