Eric Claus - Sehen, denken, tun
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige kleurets in uitstekende staat met p.p.
Maten beeld ong. 33 x 49 cm. P.P. 52 x 70 cm
L.o. ges met potlood R. Weijburg 2000
R.o. met potlood oplagenr 26 / 60
Verzendkosten in overleg
Startzeit | 22-3-2013 um 16:20 |
Endzeit | 5-4-2013 um 17:20 |