18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Jahr | 1991 |
Technik | Portfolio |
Stil | Realistisch |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 58 x 48 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 10 exemplaren |
Rommert Boonstra, gesigneerde en genummerde foto. Formaat 59 x 48 cm. Met passe partout 70 x 90 cm. Afgedrukt in een oplage van 1 van 10 exemplaren. De foto kan worden opgehaald in onze schatkamer Rotor in Gorcum of zonder passe partout aangetekend verzonden worden in een stevige kartonnen verpakking.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.In overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.Foto is door het glas vand e lijst heen genomen.
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 24-10-2022 um 8:51 |
Endzeit | 7-11-2022 um 20:07 |