Guðmundur Erro - "SWORDSLADY" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt
Herman Kuijpers - Lithographie, ohne Titel – gerahmt
Valerius De Saedeleer - Das kleine Dorf im Schnee
Nicht oder unleserlich signiert - signierter Siebdruck
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
gesigneerde aquarel, achter glas in lijst.
afmetingen: aquarel 50 x 70 cm. Lijst is 2 cm dik. Kleur: wit.
conditie: goed.
gemaakt in 1991.
Ron Beumer , graficus, opleiding in Groningen en Rotterdam. Met deze afbeelding laat hij zijn voorliefde voor deze bouwwerken aan zee al zien.
De aquarel wordt opgerold in een grote koker verstuurd. Zie verzendkosten. Of de lijst met glas kan worden afgehaald in Medemblik of in overleg in Arnhem. Mocht de lijst met glas opgestuurd moeten worden, dan in overleg met de koper en voor rekening en risico koper.