18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Technik | Aquarell |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 35 x 43 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 51 x 62 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
De aquarellist Rudolf de Bruyn Ouboter werd ooit door zijn vriend, tijdgenoot en collega-schilder Kees Verwey getypeerd als de 'prins der aquarellisten'. Een uitspraak die voor zichzelf spreekt.Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 7-9-2019 um 23:41 |
Endzeit | 20-9-2019 um 20:54 |