Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1977 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 40 x 44.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 63.5 x 67.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Nr. 13 van 15 exemplaren. |
Een vroege ingelijste ets uit 1977 van de op Curaçao geboren Nederlandse kunstenaar Sam Parabirsingh (1943-2003), getiteld “Between You and Me”.
-Gesigneerd, getiteld, genummerd en gedateerd met potlood en ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout (geen glasplaat).
-Gemaakt in een oplage van 15 exemplaren. Dit is nr. 13.
-Afmetingen: Lijst, 63,5 x 67,5 cm. Beeld, 40 x 44,5 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: De ets is in goede staat met een paar kleine slijtplekjes.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk..
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar:
Sam P.D.S. Parabirsingh, geboren 30-10-1943 in Willemstad (Curaçao) en overleden 3-11-2003 in Dongen, schilder, etser, tekenaar en beeldhouwer.
-Opleiding: Op 17-jarige leeftijd ging hij van Curaçaonaar Nederland en ging naar de Kweekschool in Dongen. Later volgde hij een opleiding aan het Koninklijk Instituut voor de Schone Kunsten in Antwerpen.
Hij heeft een aantal jaren les gegeven als docent tekenen op de HAVO in Dongen. Daarna werkte hij als kunstenaar.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur….Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen.
-Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
-Het werk kan naar België, Duitsland, Frankrijk verzonden worden via GLS.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 15,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Zustand | |||||||
Zustand | Gut | ||||||
De ets is in goede staat met een paar kleine slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.. Kan zo aan de muur. | |||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 15-2-2021 um 19:27 |
Endzeit | 21-2-2021 um 15:34 |