Goran Warff - Kerzenhalter „Polar Ice“
Gerardus Johannes Ernens - Blumenstrauß in einer konvexen Vase
Leentje Linders - Farbradierung, Apollo Thirteen 1 – gerahmt (groß)
Art des Kunstwerks | Design |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Sam Ribet ontwierp het CD-rekje voor Alessio.
Materiaal: aluminium en kunststof.
Afmetingen: 53 cm x 15 cm x 15 cm.
Conditie: geheel gaaf.
Bijzonderheden: Op de drie plateaus is plaats voor 36 CD's.
De vier "pootjes" zijn afneembaar.
De afgebeelde CD's zijn ter illustratie en behoren niet bij de koop.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Rhoon, Niederlande |
Ort des Objekts | RHOON, Niederlande |
Startzeit | 22-8-2017 um 21:20 |
Endzeit | 3-9-2017 um 17:20 |