Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer kleurrijke zeefdruk, in oplage van 50 stuks gemaakt door Sandra Hay (de vrouw van Golden Earring voorman Barry Hay).
Het thema van deze reeks is het klassieke circus / kermis.
Er zijn in totaal 6 thema's, deze zijn allemaal aanwezig.
Het betreft hier een zeefdruk uit 1998, genummerd, gesigneerd en gedateerd door Sandra Hay.
Nummer 21 van 50. Er zijn eventueel nog andere nummers beschikbaar.
Afmetingen: 64 x 100 cm
De verkoopwaarde lag rond €450