Henk van Vessem - Siebdruck, Wolkenloses Blau – gerahmt
Jan Willem Versteeg - Rosenstrauß
Christoph Abbrederis - Es gibt kein Geschäft, das zählt, nur meines
Jan Gregoor - Stillleben. Äpfel. Wachsmalstift.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
schitterd abstract werk met acryl-verf geschilderd , maten 60x75 cm , het is uit 1993 en gesigneerd, echt supermooi.
word niet verzonden, ophalen in leerdam.
Startzeit | 5-11-2016 um 22:18 |
Endzeit | 10-11-2016 um 22:18 |