Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911
Valentin Bakardjiev - Öl auf Leinwand, Dalem
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Schaal Flora Gouda Holland, diepblauw met goud en bloemendecoratie.
Diameter 30 cm, hoogte 4 cm. Model 124. Porselein. In goede conditie met lichte gebruikssporen, geen beschadigingen.
Ort des Objekts | Eindhoven, Niederlande |
Startzeit | 19-3-2018 um 17:40 |
Endzeit | 25-3-2018 um 20:40 |