Victor Adam - Picardie-Pferde – kostbare handkolorierte Lithographie in einem kostbaren Rahmen
Gustavsberg - Schwedisches Design – signierter Teller mit handbemaltem Alpenveilchen
Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Malerei |
Zeitraum | 1945 bis 1999 |
Schilderij van Sebo Detmers
Schilder Sebo Detmers
School: Nederlands
Geboorteplaats/datum: Den Helder 1910-08-31
Plaats/periode van werkzaamheid: Soestdijk, (Baarn/Soest), Soest (Utrecht) 1969 - 1992
Kwalificatie:linosnijder, schilder, tekenaar
Onderwerp: bloemstillevens,landschappen
Lid van: Amersfoortse Kunstenaars Genootschap De Ploegh
Afmeting: 80X100 cm
Staat: zeer goed.
Olieverf op board
In gelijst , en hangklaar.
Elk schilderij van mij is geïnspireerd door een bepaalde gedachte. Natuurlijk elk doek is herkenbaar van mijn hand, je blijft uiteraard dezelfde, ook steeds dezelfde onderwerpen en toch is het nooit zoals de vorige keer. Een goed schilderij maak je nooit voor de tweede keer. Ik begin niet zomaar aan een schilderij. Technisch en geestelijk gaat er aan zo’n proces een bepaalde spanning vooraf. Verder is het een kwestie van noeste arbeid. En dat bevredigt mij het meest. Dat komt door mijn geaardheid en mijn boerenafkomst. Zo breng ik al mijn levenservaring en mijn opvattingen in mijn werk tot uiting.”
Sendung | |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Startzeit | 18-9-2020 um 16:30 |
Endzeit | 29-12-2020 um 11:11 |