Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1971 |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie gesigneerde zeefdruk van Sees Vlag uit 1971.
Titel: 'Bomen L'ile-Grande'
Afmetingen beeld: 40 cm x 55 cm
Gesigneerd, getiteld en gedateerd in potlood door de kunstenaar.
Niet ingelijst.
Sees Vlag (1934) was een Haagse graficus, die bekendheid genoot met zijn stadsgezichten van Den Haag. Hij was lid van Pulchri Studio. Sees Vlag werd geboren op 15 juli te Gouda. Hij genoot zijn opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, alwaar hij vervolgens vanaf 1969 docent grafiek was. Technieken: vnl.. hoogdruk, linosnede in kleur, tekentechnieken en zeefdrukken. Onderwerpen: dieren, industrie, landschappen, stadsgezichten. Stijl: figuratief en realistisch.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Dit werk heeft wel enkele sporen van vorige inlijsting. Lichte glooiiing, plooien en enkele scheurtjes aan de randen. Op te lossen met passepartout. Op de zeefdruk zelf, lichte kreukjes. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 27-1-2021 um 12:13 |
Endzeit | 9-2-2021 um 20:53 |