Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Sees Vlag uit 1976(Juni). Nummer 23/60. Titel: Wateringsevest Delft. Afmetingen blad: H76 x b64. Afmetingen voorstelling: H55 x b48.5. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: ABN AMRO. Conditie: Het werk heeft ingelijst gezeten want het is verkleurd binnen de randen van het oude passe partout, goed ingelijst met nieuw passe partou valt dat niet meer op. Op de achter zijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 27-3-2018 um 9:31 |
Endzeit | 6-4-2018 um 21:31 |